Virágültetés

A zene világnapja

TANÉVNYITÓ ÜNNEPÉLY 2023. 08. 31.

Megkezdődött a 2023-2024-es tanév. Iskolánkban 16 első osztályos tanulót köszönthettünk.

Részlet Kocsis Andrea igazgató tanévnyitó beszédéből:

"Kedves kis elsősök!

Életen át tartó tanulásra buzdítalak benneteket! Biztos vagyok benne, hogy tanító nénitek, Julika néni segítségével könnyedén tanuljátok meg a betűket, játékosan fedezitek fel a számokat és megannyi örömteli percet fogtok átélni iskolánkban. A két kezeteket egyszerre két oldalról fogják majd. Egyik oldalon a tanító néni, másik oldalon a szüleitek. Kívánok nektek az egész tanévhez sok kitartást, szorgalmat, türelmet, egészséget, és megannyi örömteli pillanatot!

Tisztelt Szülők!

Köszönjük, hogy ránk bízták gyermekeiket! Kérem Önöket, hogy higgyenek gyermekeikben, bíztassák, ösztönözzék Őket a tanulási folyamat során! Emellett bízzanak kollégáim szakmai tudásában is!

Kedves Diákok!

Arra kérlek és ösztönözlek Benneteket, hogy vegyétek komolyan a tanulást! Nelson Mandela szavait idézve „A tanulás a legerősebb fegyver, amivel megváltoztathatod a világot.”

B. B. King véleménye is megszívlelendő: „Az a szép a tanulásban, hogy senki sem veheti el tőled!”

Nehéz lenne mai világunkban még 2 olyan dolgot mondani, ami értékes, melyet biztosan nem vehetnek el tőlünk.

Tanítani annyi, mint megmutatni a lehetőséget, tanulni annyi, mint élni a lehetőséggel.

Ezek legyenek az új tanév szlogenjei, kiemelt céljai.

Minden kedves diákunknak és kedves kollégáimnak munkájához sok erőt, egészséget, türelmet, és kitartást kívánok!"

Komposztáló kihelyezése

Gyereknap

1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240 >>>