Iskolánkban a ballagással egybekötött tanévzáró ünnepélyre 2026. június 23-án került sor.
A 2025-2026. tanévben iskolánk tanulmányi átlaga: 4,11;
kitűnő tanulóink száma: 11 fő,
jeles tanulók száma: 8 fő.
Legjobb tanulmányi átlaga alsó tagozaton az 1. osztálynak, felső tagozaton a 8. osztálynak lett.
A legjobb magatartású és egyben a legszorgalmasabb a 2. osztály.
Pedagógusnap alkalmából a Szülői Munkaközösség tortával, a Diákönkormányzat kedves versekkel köszöntötte iskolánk tanárait.
Köszönet a figyelmességért!