Zenés, német-magyar előadás a gyerekek aktív részvételével

Zenés, német-magyar előadás a gyerekek aktív részvételével

F i g u r a   E d e nagy sikerű műsorában vehettek részt tanulóink.

Az előadás során A farkas és a hét kecskegida című mese került előadásra. A műsor folyamán együtt zenéltek, énekeltek a gyerekek az előadókkal, és belebújtak a szereplők bőrébe, így alakítva az előadás menetét – közös játékkal, gondolkodással, problémamegoldással. A hiányzó részeket a gyerekekkel együtt találta ki a két mesélő. A résztvevők tehát nem csak megfigyelői, hanem egyben rendezői és szereplői is voltak a történetnek, ami a helyzetek eljátszásával öltött végleges formát.

Kapcsolódó galéria

Zenés, német-magyar előadás a gyerekek aktív részvételével

Pályázatok

Okosan a pénzzel
Örökös ökoiskola