Szekszárdi színházlátogatás

Szekszárdi színházlátogatás

Ismét színvonalas előadást tekinthettek meg diákjaink április 12-én Szekszárdon, a Magyarországi Német Színházban. Az intézményünk Német nyelvi versmondó versenyén színvonalasan teljesítő, és a német nemzetiségi nyelv és irodalom órákon egész évben szorgalmasan dolgozó tanulók vehettek részt a különleges programon. A Kis herceg ( Der kleine Prinz) című darab elvarázsolta a gyermekeket kiváló rendezésével, izgalmas szereposztásával, hangulatos díszleteivel. Diákjaink barátkereső útján a főhőssel együtt haladva barangolták be a világűrt, s tették mindezt a német nyelv birodalmába is egyre beljebb haladva. A tanulók alkalmazhatták az órákon megszerzett ismereteket és tudást, valamint az előadás után a csoport rövid sétát tett Szekszárd belvárosában.

A kivételes program megvalósulásásért köszönet illeti a szepetneki Német Nemzetiségi Önkormányzatot.

Kapcsolódó galéria

Színház - Szekszárd

Pályázatok

Okosan a pénzzel
Örökös ökoiskola