Rajzpályázat

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Királyi Pál Általános Iskola és a Királyi Pál Óvoda és ÁMK Szülői Munkaközössége az alábbi pályázatokat hirdeti meg e két intézmény óvodásai és diákjai részére a Víz Világnapja alkalmából a „Víz és klímaváltozás” jelmondathoz kapcsolódóan:

Egyéni pályázati kategóriák:

1. Rajzpályázat 3-6 évesek részére (óvodások)
  2. Rajzpályázat 6-10 évesek részére (általános iskola alsó tagozat)
  3. Rajzpályázat 10-14 évesek részére (általános iskola felső tagozat)

Pályázati feltételek:

• A Víz Világnap idei jelmondatát bemutató, A4-es méretű alkotással: „Víz és klímaváltozás”.
  • Pályázni lehet bármely technikával (szabadkézi rajz, festmény, akvarell, montázs, kollázs stb., vagy ezek kombinációja) készített alkotással.
  • A pályázó csak egy alkotást nevezhet.
  • A pályamunkákat a Királyi Pál Általános Iskola titkárságán kell benyújtani, a lap hátuljára tintával kérjük az alábbiak felírását:
  • pályázó neve
  • óvodás/alsó tagozatos/felső tagozatos
  • egyéni
  • a pályázó elérhetősége (e-mail cím)

Csoportos pályázati kategóriák (minimum 3 fő):

1. Rajzpályázat 6-10 évesek részére (általános iskola alsó tagozat)
  2. Rajzpályázat 10-14 évesek részére (általános iskola felső tagozat)

Pályázati feltételek:

• A pályázó csak egy alkotást nevezhet.
  • pályázók neve (minimum 3 fő)
  • alsó tagozatos/felső tagozatos
  • csoportos
  • a pályázó elérhetősége (e-mail cím)

A pályamunkák beérkezési határideje 2020. március 13. 10 óra

Felhívjuk a figyelmet:

• A pályázatban kiírtaknak nem megfelelő, hiányos adatokkal rendelkező, illetve a határidő leteltét követően beérkezett alkotásokat nem áll módunkban elfogadni.
  • A pályázatokat pártatlan zsűri bírálja el, a díjazottakat a megadott e-mail elérhetőségen értesítjük.
  • A pályamunkákat három egyéni és kettő csoportos kategória szerint értékeljük és jutalmazzuk. → Az egyéni kategóriákban az 1-3. helyezett tárgyjutalomban részesül. → A csoportos kategóriákban az 1. helyezett osztályának (+2 kísérő) nyereménye egy balatoni sétahajózás, a 2-3. helyezett tárgyjutalomban részesül.
  • A pályázaton való indulással a pályázó elfogadja, hogy a beküldött alkotások ellenérték nélkül a kiíró tulajdonába kerülnek, szabadon felhasználhatók, esetleges megjelenésükért díjazásban nem részesül.
  • Az Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679 rendelete (GDPR) alapján és az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény alapján, a „Hozzájáruló nyilatkozat személyes adatok kezeléséhez” dokumentum kitöltése szükséges a pályázaton való részvételhez.

A pályázattal kapcsolatos további információ az mszaszka@gmail.com e-mail címen kérhető.

Szepetnek, 2020. február 7.