Országos Honismereti Tanulmányi Verseny 2023.

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny 2023.

Iskolánk tanulói második alkalommal  vettek részt az Országos Honismereti Tanulmányi Versenyen.

A vetélkedő célja az általános magyar műveltség, a hazaszeretet és a nemzeti összetartozás gondolatának fejlesztése, Hazánk természetének, történelmének és nemzeti értékeinknek megismertetése, illetve az ismeretek elmélyítése az iskolai tananyag kiegészítéseként, életkori sajátosságok figyelembevételével, érdekes és izgalmas felfedező feladatokon keresztül játékos megközelítésben.

Eredményeink a következők: 

- KUCS OLIVÉR 4. osztályos tanuló: országos 1. hely,

- BOGNÁR ROLAND LÁSZLÓ 4. osztályos tanuló: megyei 2., országos 4. hely.

- SZEVER MÍNEA NÓRA 3. osztályos tanuló: megyei 6., országos 10. hely.

Gratulálunk a kiemelkedő eredményhez!

Kapcsolódó galéria

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny 2023.

Pályázatok

Örökös ökoiskola
Okosan a pénzzel