Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

Iskolánk tanulói első alkalommal  vettek részt az Országos Honismereti Tanulmányi Versenyen.

A vetélkedő célja az általános magyar műveltség, a hazaszeretet és a nemzeti összetartozás gondolatának fejlesztése, Hazánk természetének, történelmének és nemzeti értékeinknek megismertetése, illetve az ismeretek elmélyítése az iskolai tananyag kiegészítéseként, életkori sajátosságok figyelembevételével, érdekes és izgalmas felfedező feladatokon keresztül játékos megközelítésben.

Eredményeink a következők: 

- MÜLLER ZSELYKE 5. osztályos tanuló: megyei 1., országos 1. hely,

- KOCSIS DORKA   5. osztályos tanuló: megyei 3., országos 6. hely.

Gratulálunk a kiemelkedő eredményhez!

Kapcsolódó galéria

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

Pályázatok

Örökös ökoiskola
Okosan a pénzzel