Kőrösi Német Nyelvi Verseny 2022.

Kőrösi Német Nyelvi Verseny 2022.

2022. április 04-én Gergály Sára, Répás Nadin Blanka 7. osztályos és Kocsis Dorka, Horváth Dávid 5. osztályos tanulók részt vettek a nagykanizsai Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola Német Nyelvi Versenyén. A verseny két fordulóból állt. Az első, írásbeli fordulón a 4 versenyzőből 3 tanulónk továbbjutott. (Gergály Sára, Répás Nadin Blanka 7. osztályos és Kocsis Dorka 5. osztályos tanulók).

A második szóbeli fordulóra 2022. május 02-án került sor. Ezen a megmérettetésen Répás Nadin Blanka 4., Gergály Sára 5. és Kocsis Dorka 5. helyezést értek el. Gratulálunk a továbbjutott tanulóknak!

Felkészítő pedagógus: Hegedüs Lívia

Kapcsolódó galéria

Német Nyelvi Verseny 2022.

Pályázatok

Okosan a pénzzel
Örökös ökoiskola