KÖZLEMÉNY

Tisztelt Szülők!

Szeretettel köszöntünk Mindenkit az új tanév kezdetén.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiadott INTÉZKEDÉSI TERV alapján, a koronavírus elleni védekezés minél hatékonyabb megszervezése érdekében a következő intézkedéseket vezettük be iskolánkban:

• Az iskolát kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató tanuló látogathatja. Amennyiben gyermeküknél tüneteket észlelnek, gondoskodjanak orvosi vizsgálatról.
  • "A szülő köteles az iskolát értesíteni, ha a gyermeknél koronavírus-gyanú vagy igazolt fertőzés van."

Minden betegség után orvosi igazolással jöhet iskolába a gyermek.

(Igazolt hiányzásnak tekintendő, ha a gyermek hatósági karanténba kerül a részére előírt karantén időszakára.)

• A szülőket kérjük, hogy csak a főbejáratig kísérjék gyermeküket, az ajtó előtt búcsúzzanak el egymástól. Délután ugyanitt, a főbejárat előtt várják gyermeküket.
  • Az intézménybe idegen nem léphet be (szülő sem), amennyiben ügyintézés céljából, szükséges az intézménybe való belépés, az a kaputelefon használata után maszkban történjen.
  • Kérjük, minden tanuló hozzon magával maszkot az iskolába.

Reméljük a meghozott intézkedések mindenki érdekét szolgálják majd.

Kérjük, kísérjék figyelemmel honlapunkat, mert a változásokról itt informálódhatnak.

Tisztelettel: Kocsis Andrea