Hurrá, Gyereknap!

Az idei Gyermeknapot rendhagyó módon, előzetes terveinktől eltérően valósítottuk meg.

Amiben valamennyien biztosak lehetünk:

Gyermeknek és pedagógusnak egyaránt ez volt élete első, digitális szervezésű gyereknapja.

laugh

Az elengedhetetlen jókedv, humor és kreativitás nem maradhatott el még így sem!

wink

Tanulóinknak öt különböző területen kellett kihívásokat teljesíteniük. Koktélkészítésre, sportra, rajzra, kreatív alkotásra csábítottunk őket……és lássuk be, jelentős sikerrel.
Az otthoni gyümölcs, szívószál, és nedűkészletek felhasználásával változatos italcsodák készültek, melyek ötletes módon kerültek felszolgálásra.

A rajzok a korábbi évek programjainak nagyon vicces, vagy éppen megkapó pillanatairól árulkodtak. Alkotásaitok pedig arról, hogy képesek vagytok bármiből bármit létrehozni, a fantáziátoknak semmi nem szab határt.

Örülünk, hogy ilyen sokan részt vettetek, és hogy az osztályok egységes csapattá kovácsolódva a körülmények ellenére is közösségként együttműködtek. Külön öröm, ha egy kicsit be tudtátok vonni a szülőket, a mamát, vagy a papát. Ha csak egy kis banánszeletelésre a koktélhoz, beállni a focikapuba, vagy ceruzát hegyezni a rajzhoz…Már megérte!

Megvalósult, ami az eredeti tervünk volt: gyermek, szülő, és pedagógus közös erővel egy hangulatos Gyereknapot teremtett.

Köszönjük mindenkinek a részvételt, és gratulálunk a teljesítményetekhez!

A nyeremények és díjak átadásáról később adunk tájékoztatást.

Az osztályok munkái az itt található dokumentumokban és alul a gelériában láthatók.