Goethe-Wanderkoffer Szepetneken

Goethe-Wanderkoffer Szepetneken

A Goethe-Intézettel együttműködve a Sprache-Sport-Spaß német nyelvű állomásos, játékos feladatsorokkal ismerkedtek diákjaink.A Sprache-Sport-Spaß vetélkedő-bőröndben egy izgalmas, az akadályversenyek mintájára kidolgozott nyelvi vetélkedő komplett anyaga található.

A vetélkedő lebonyolítható a bőröndben található forgatókönyv szerint, mely azonban rugalmasan alakítható a helyi lehetőségeknek megfelelően. A cél az, hogy a tanulók örömüket leljék a német nyelvben, és közösen sikereket éljenek meg. A játékos erőpróba 13-16 éves, A1-A2 szintű nyelvtudással rendelkező diákoknak készült.

Dieses Material (Deutschwettbewerb) stellte das Goethe-Institut Budapest im Jahr 2015 zusammen.

Kapcsolódó galéria

Goethe-Wanderkofferek Szepetneken

Pályázatok

Okosan a pénzzel
Örökös ökoiskola