CSODASZARVAS TEMATIKUS TÁBOR 2021

A Nagykanizsai Tankerületi Központ az EFOP-3.3.5-19-2020-00017 azonosító számú TEMATIKUS PROGRAMOK A NAGYKANIZSAI TANKERÜLETI KÖZPONT INTÉZMÉNYEIBEN című projekt keretében vissza nem térítendő támogatást nyert, melynek köszönhetően intézményünkben június 28-július 04. hetében a „szabadidő konstruktív eltöltése, élményszerzés, alapkészségek, kulcskompetenciák fejlesztése” tárgyú napközis tábor került megszervezésre.

Iskolánkban „Környezetvédelem, természetismeret, tudatos fogyasztói magatartás” témákkal kapcsolatos foglalkozások voltak.

A táborozó gyerekeknek lehetőségük nyílt a következő programokban való részvételre:

• Netta Pannónia előadás
  • IKSZT filmvetítés és kézműves foglalkozás
  • kirándulás a Kis-Balaton látogatóközpontba
  • Zala Megyei Népművészeti Egyesület egész napos kézműves foglalkozás
  • Nagykanizsai Kereskedelmi és Iparkamara játékos környezetvédelmi foglalkozás
  • korongozás, fazekassal

Elmondhatjuk, hogy a gyerekek tartalmas, vidám napokat töltöttek el, rengeteg új ismerettel és élménnyel gazdagodtak a tábori hét ideje alatt.